Strašna utakmica miroslava raduljice: Neverovatno ali istinito - možda najbolji meč u karijeri Srbina nije bio dovoljan za pobedu

Sportal blic 04.01.2020  |  Aleksandar Knežević
Strašna utakmica miroslava raduljice: Neverovatno ali istinito - možda najbolji meč u karijeri Srbina nije bio dovoljan za…

Miroslav Raduljica je odigrao nestavarno dobru utakmicu u porazu njegovog Đangsua protiv Žejanga 99:115.

Iako njegova ekipa nije uspela da slavi na ovom meču, srpski centar je sigurno odigrao jednu od najboljih utakmica u karijeri. Na terenu je proveo 39 minuta, a meč je završio sa 43 poena i 18 skokova. A tom izvanrednom učinku dodao je dve ukradene lopte i četiri asistencije, na kraju je imao nestvaran indeks korisnosti - čak 48. Iako je Đangsu imao prednost na kraju prve četvrtine i na poluvremenu, odlično drugo poluvreme donelo je Žejangu veliki preokret. Najbolji