Selta nikako da pobedi: Remi na Balaidosu, Osasuna ima više razloga za zadovoljstvo

Sportal blic 05.01.2020  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Selte i Osasune odigrali su nerešeno (1:1) u poslednjoj utakmici 19. kolu španskog prvenstva.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, a Selta je dominirala, međutim nije uspela da realizuje stvorene prilike i ponovo je ostala bez celog plena. Poslednji put Selta je pobedila još u novembru, kada su kao gosti savladali Viljareal. Terenska inicijativa se isplatila domaćinu koji je poveo preko Santija Mine u 75. minutu, ali je domaće navijače utišao Šimi Avila u 83. i doneo bod svojoj ekipi. Primera, 19. kolo: Nedelja: Granada – Majorka 1:0 (1:0) (Montoro 24)