Siti utišao Old traford: Matiću samo poluvreme u derbiju koji je pripao "građanima"

Sportal blic 08.01.2020  |  Blicsport.rs / B92

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Junajted na Old Trafordu sa 3:1, u prvom meču polufinala engleskog Liga kupa.

Gosti su utakmicu rešili već u prvom poluvremenu, kada su postigli sva tri gola i tako došli do osmog trijumfa na poslednjih devet mečeva u svim takmičenjima. Poraz crvenih đavola ublažio je kapiten Markus Rašford u završnici, čime je ostavio nade svojoj ekipi pred revanš, koji je na programu 29. januara na Etihadu. Početak meča nije nagoveštavao da će utakmica imati ovakav epilog. Izabranici Ole Gunara Solskjera su bolje ušli u ovaj duel i u nekoliko navrata