Kup kralja - Bilbao tri puta stizao ''minus'', pa u penal-seriji dotukao rivala!

Sportske.net 28.01.2020  |  Sportske.net

Superzanimljiv meč odigrale su ekipe Tenerifa i Bilbaa u borbi za plasman u četvrtfinale Kupa kralja.

Dva isključenja, šest golova, penal-serija, sve je to viđeno u ovom meču, na kraju Bilbao izlazi kao pobednik. Bilo je 2:2 u regularnom toku meča, 3:3 posle produžetaka, a penal-seriju Bilbao je dobio sa 4:2 i plasirao se u četvrtfinale Kupa kralja. Nije dobro krenulo po domaćina koji je već u drugom minutu dobio crveni karton, ni manje ni više isključen je golman Ererin. Šest minuta kasnije, Hoselu je pogoršao stvari sa bele tačke pošto je pogodio za vođstvo