Gosti slavili u bilbau: Trijumf Hetafea protiv Atletika, Leganes bolji od Real Sosijedada, remi Eibara i Betisa

Kurir 02.02.2020

Fudbaleri Hetafea pobedili su večeras na gostujućem terenu Atletik Bilbao sa 2:0 u 22. kolu španske Primere.

Prvi gol postigao je Damijan Suares u 36. minutu, a konačan rezultat postavio je Haime Mata u 50. minutu iz jedanaesterca. Fudbaleri Hetafea nalaze se na petom mestu tabele španskog prvenstva uz 37 bodova, dok je Bilbao na devetom mestu s 31 bodom. U sledećem kolu Hetafe će ugostiti Valensiju, dok će Atletik Bilbao gostovati Real Sosijedadu. Nešto ranije fudbaleri Leganesa pobedili su na svom terenu Real Sosijedad sa 2:1. Golove za Leganes postigli su Kenet Omeruo