Barselona ima novog mesija: Ansu Fati sa dva gola doneo pobedu Kataloncima protiv Levantea! Video

Kurir 02.02.2020

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu Levante sa 2:1 u 22. kolu španske Primere.

Dvostruki strelac za domaći tim bio je Ansu Fati, koji je bio precizan u 30. i 31. minutu, dok je strelac jedinog gola za Levante bio Ruben Ročina u 92. minutu. Asistent prilikom oba gola bio je Lionel Mesi, koji je usposlio Fatija a on šutirao najpre po sredini gola, a potom u donji levi ugao i doveo Barselonu do sigurne prednosti. U nastavku meča oba tima imala su po nekoliko prilika za pogodak, ali nije bilo promene rezultata sve do drugog minuta sudijske