Serija a: Ronaldo dao gol na desetoj uzastopnoj utakmici, ali je Verona na kraju slavila (video)

Hot sport 08.02.2020  |  Darko Noveski

U 23. kolu Serije A hit prvenstva Verona pobedila je Juventus 2:1 (0:0) i nalazi se u zoni koja sledeće godine vodi u Evropu.

Verona opet živi za fudbal, a da su žuto-plavi hit prvenstva potvrđuje večerašnja pobeda nad najvećim klubom na ‘čizmi’ Juventusom 2:1. Počeo je domaćin bolje meč i stvorio šansu preko Faraonija, ali je Šćešni bio na mestu. Juventus je uzvratio u 20. minutu kada je Daglas Košta zamalo bio neprecizan. Verona je minut kasnije postigla gol, tačnije to je učinio Kumbula glavom, ali je taj pogodak poništen posle asistencije iz VAR sobe. Bio je to ofsajd. Bolja igra