Primera: Barsa slavila u Sevilji protiv Betisa, oba tima završila meč sa deset igrača (video)

Hot sport 09.02.2020  |  Darko Noveski

U poslednjem meču 23. kola španske Primere, Barselona je kao gost pobedila Betis 3:2 (2:2) i nastavila poteru za Real Madridom.

Nije lako osvojiti bodove u Sevilji, ali je Barselona u tome uspela, naravno uz mnogo muke. Betis je poveo već u 6. minutu i to posle penala. Siguran sa ‘bele tačke’ bio je Kanales. Ipak, samo tri minuta kasnije radost domaćih navijača je prekinuta, Mesi je sjajno uposlio De Jonga, a ovaj pogodio sa pet metara – 1:1. U 26. minutu novi šok, Fekir je povukao kontranapad, umakao odbrani Barselone, a onda sa distance pogodio za 2:1. Barselona je do novog izjednačenja