Juventus se izvukao penalom u 90.: Minutu! Milanu se srušio svet nakon jednih makazica Kristijana Ronalda i VAR provere!

Sportal blic 13.02.2020  |  Miodrag Dimitrijević

Polufinale Kupa Italije između Milana i Juventusa je obećavalo spektakl i upravo smo to dobili u prvom meču (1:1).

Nije to bio atomski fudbal, ali jeste onaj o kome će se dugo pričati. Malo je nedostajalo da pogodak bude jedini na meču, a onda je jednim potezom, kao toliko puta u karijeri, postavio konačni rezultat. Bio je to centaršut koji je pokušao makazicama da reši Kristijano, ipak u tome nije uspeo, ali je izborio penal jer je David Kalabrija igrao rukom. Paolo Valeri, glavni arbitar susreta, odgledao je VAR snimak i odlučio, opravdano, da dosudi jedanaesterac. Takve