Odličan debi Stankovića, pobeda Zvezde na Banovom brdu

RTV 15.02.2020  |  RTS

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na Banovom brdu ekipu Čukaričkog sa 2:0, u utakmici 21. kola Linglong Superlige. Dejan Stanković debitovao na klupi Zvezde pobedom, strelci mladići Veljko Nikolić i Njegoš Petrović. Zvezda sada ima 14 bodova više od Partizana, koji svoj meč igra u nedelju protiv Radnika iz Surdulice.

Lepo vreme u Beogradu privuklo je veliki broj navijača na stadion na Banovom brdu, a obe ekipe pokušale su da se predstave u dobrom svetlu u nastavku nacionalnog šampionata. Više uspeha imala je Crvena zvezda, koja je tri boda obezbedila boljom igrom u prvom poluvremenu utakmice, golovima 20-godišnjih Veljka Nikolića i Njegoša Petrovića. Nikolić je već u petom minutu iskoristio smušenu reakciju odbrane Brđana i uz malo sreće savladao golmana Petrovića. Konačan