Opravdali ulogu favorita: Borusija Mehengladbah na gostovanju savladala ekipu Fortune iz Dizeldorfa! Video

Kurir 15.02.2020

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha pobedili su danas na gostovanju Fortunu iz Diseldorfa sa 4:1, u utakmici 22. kola Bundeslige.

Gosti su poveli u 22. minutu golom Jonasa Hofmana, a izjednačio je Erik Tomi u 29. minutu. Posle toga Borusija je stekla prednost zahvaljujući dvostrukom strelcu Larsu Štindlu, koji je postigao golove u 51. i 77. minutu. Konačan rezultat postavio je Florijan Nojhaus u 82. minutu. Ekipa iz Menhengladbaha je ostvarila 13. pobedu i četvrta je na tabeli sa 42 boda, koliko ima i trećeplasirana Borusija iz Dortmunda, koja ima meč više. Fortuna je pretrpela 13. poraz i