Stara dama ponovo na vrhu: Juventus savladao Brešu za povratak na čelo tabele! Video

Kurir 16.02.2020

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na svom terenu u Torinu Brešu sa 2:0, u utakmici 24. kola italijanskog prvenstva i vratili se na prvo mesto na tabeli.

Crno-beli su poveli u 39. minutu golom Paula Dibale, a pobedu je osigurao Huan Kuadrado u 75. minutu. Juventus se vratio na prvo mesto na tabeli sa 57 bodova i ima tri više od drugoplasiranog Intera, koji večeras igra protiv Lacija. Breša je pretrpela 16. poraz i pretposlednja je sa 16 bodova. Fjorentina je kao gost pobedila Sampdoriju sa 5:1. "Ljubičasti" su poveli u osmom minutu autoglom Mortena Torsbija, a prednost je udvostručio srpski fudbaler Dušan Vlahović u