Dmitrović nemoćan, Mesi iskalio bes na Eibaru

RTS 22.02.2020

Najbolji fudbaler i sportista sveta Lionel Mesi prekinuo je post od četiri utakmice bez gola i sav bes iskalio na ekipi Eibara. Mesi je postigao četiri gola kojim je doneo pobedu Barseloni nad Eibarom od 5:0, u subotnjoj utakmici 25. kola La Lige.

Mesi je drugi put u karijeri imao period od četiri utakmice bez gola, tokom njih je asistirao, ali se samo čekalo kada će ponovo proraditi. To se, na žalost golmana srpske reprezentacije Marka Dmitrovića, dogodilo protiv Eibara, gde je počelo poništenim golom gostiju zbog ofsajda. A, onda, na scenu je stupio čarobnjak iz Rosarija – u 14. minutu je dobio od Ivana Rakitića, promešao odbranu i rutinski pogodio mrežu. Nastavila je Barsa da napada, u finišu poluvremena