Premijer liga: Liverpul izbegao iznenađenje, Klop nije ispunio želju dečaku iz Mančestera (video)

Hot sport 24.02.2020  |  Aleksandar Ilić

Uzbudljiv meč na zatvaranju 27. kola Premijer lige odigrali su Liverpul i Vest Hem.

Nakon preokreta slavio je domaćin. Liverpul je bio blizu prvog poraza u večerašnjem meču protiv Vest Hema, ali su na kraju ‘čekićari’ kapitulirali i prepustili domaćinu novu pobedu (3:2). U devetom minutu Aleksandar Anrold je odličnu pas igru svog tima završio centaršutom, Vajnaldum je akrobatskim potezom poslao loptu u mrežu gostiju. Nije dugo trajala radost domaćih navijača, jer je već posle tri minuta gost izjednačio. Snodgras je odlično izveo korner, a Diop je