Bundesliga: Fortuni malo i 3:0, fantastičan meč u Dizeldorfu bez pobednika (video)

Hot sport 28.02.2020  |  Stefan Smuđa

Fortuna je imala prednost od 3:0, ali je Herta uspela da se iz Dizeldorfa vrati neporažena.

Fudbal je veoma nepredvidljiva igra, a koliko puta do sada ste čuli izreku da su viđena dva različita poluvremena. U susretu Fortune i Herte, svi golovi, pali su na jednoj strani, jer je domaćin dao tri u prvom, a gost tri u drugom poluvremenu. Fortuna je povela već u šestom minutu, a u devetom je na 2:0 povisio Tomi. Kompletan utisak upotpunio je Karaman drugim pogotkom u nadoknadi prvog dela za ogromnih 3:0. Mnogi su pomislili da je pitanje pobednika rešeno, ali