Dramatična pobeda Sevilje, Bilbao iz penala savladao Viljareal

RTS 01.03.2020

Fudbaleri Sevilje nadigrali su Osasunu sa 3:2 u dramatičnoj završnici pogotkom u nadoknadi vremena. Na svom terenu slavio je i Atletik Bilbao sa 1:0 u duelu sa Viljarealom a o pobedniku su odlučili jedanaesterci dosuđeni u drugom poluvremenu.

Fudbaleri Sevilje slavili su na svom terenu u vrlo neobičnoj utakmici 26. kola La Lige protiv Sevilje kojoj je malo nedostajalo da izbori nerešen rezultat iako je gotovo pola utakmice igrala sa igračem manje. Sevilja je prvo poluvreme dobila sa 2:0, a na početku drugog gosti ostaju sa igračem manje jer je Serhio Herera isključen zbog igranja rukom. Učinilo se da više nema dileme o pobedniku meča kada je došlo do neočekivanog obrta. Uprkos igraču manje, gosti u