Real bolji od Barselone, ponovo je lider Primere

Beta 01.03.2020

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu ekipu Barselone sa 2:0, u utakmici 26. kola španske Primere.

Real se pobedom u "klasiku" vratio na vrh tabele, sada ima 56 bodova, bod više od katalonskog kluba.

"Kraljevski" klub je poveo golom Vinisujusa Žuniora u 71. minutu. Njega je lepo proigrao Kros nakon čega je Brazilac ušao u kazneni prostor, šutirao sa peterca, a lopta se od Pikea odbila u gol.

Konačnih 2:0 postavio je Marijano Dijas iz kontranapada u 92. minutu. On je samo minut ranije ušao na teren.

Ranije danas, fudbaleri Hetafea su u gostima slavili protiv Majorke sa 1:0 pogotkom Nemanje Maksimovića. Hetafe je četvrti na tabeli sa 45 bodova, dok je Majorka na 18. poziciji sa 22 osvojena boda.