Siti nastavlja odbranu trofeja: Minimalci Građana i Lestera, Norič posle penala eliminisao Totenhem

Kurir 04.03.2020

Branioci trofeja u FA kupu fudbaleri Mančester sitija plasirali su se večeras u četvrtfinale tog takmičenja, pošto su na gostujućem terenu pobedili Šefild venzdej sa 1:0.

Jedini gol postigao je Serhio Aguero u 53. minutu. Siti će u četvrtfinalu igrati na gostujućem terenu protiv Njukasla. U četvrtfinale se plasirao i Lester, koji je kao domaćin pobedio Birmingem sa 1:0. Gol je postigao Rikardo Pereira u 82. minutu. Lester će u meču za polufinale dočekati Čelsi. Iznenađenje večeri priredio je Norič, koji je kao gost savladao Totenhem. Domaćin je poveo preko Vertongena u 13. minutu, izjednačio je Drmić u 78, a "kanarinci" su kasnije