Serija a: Juve ponovo prvi na tabeli, pao Inter u Torinu, šampionska trka u dvoje (video)

Hot sport 08.03.2020  |  Darko Noveski

U velikom derbiju 26. kola Serije A, Juventus je kao domaćin pobedio Inter 2:0 (0:0) i vratio se na lidersku poziciju.

Tužna slika u Torinu! Prazne tribine stadiona Juventusa zbog epidemije koronavirusa. Ipak, to nije sprečilo igrače dva tima da nam pruže spektakl. ‘Stara dama’ slavila je sa 2:0 i pretekla Lacio posle sedam dana na poziciji jedan. Počelo je poslom za sudiju Marka Gvidu, jer je Jang već u 3. minutu tražio penal za goste, ali bez uspeha. Potom je inicijativu preuzeo Juventus, a u 15. minutu šansu je imao Daglas Košta, ali je Handanović bio na mestu. Nastavila je