Radnički pred praznim čairom lako sa mačvom Batak: Najbolje poluvreme od kada sam ja ovde!

Kurir 14.03.2020

Fudbaleri Radničkog pobedili su Mačvu rezultatom 3:1, u susretu 26. kola Superlige Srbije. Strelci za niški tim bili su Đorđević u 19, Stevanović u 51. i Čumić u 75. minutu, dok je pogodak za Mačvu postigao Gigić u 22. minutu.

Na osnovu odluke Vlade Republike Srbije utakmica je odigrana bez prisustva gledalaca u cilju prevencije i zaštite od širenje koronavirusa. Svoje utiske po okonačnju meča izneo je šef struke Radničkog Radoslav Batak. - Prvo poluvreme je naš najbolje odigran deo igre od kada sam preuzeo ekipu pre tri sedmice. Izgledali smo sjajno na terenu, stvarali smo šanse, promašili smo četiri stopostotne prilike, a Čumić je promašio i penal. Da smo materijalizovali našu nadmoć