Прича из минска - Настић: Ми смо фудбалери, добијамо новац за то што играмо и не одлучујемо много
Спортски журнал 03.04.2020

Многи се чуде што се у Белорусији игра фудбал у јеку коронавируса
И док су по Европи све утакмице заустављене, у Белорусији се игра нормално, чак и узприсуство гледалаца на трибинама. На терену се нашао Бојан Настић, репрезентативац Босне и Херцеговине, који је још у августу дошао из белгијског Генка. Без обзира што је Белорусији више од 50 људи позитивно на вирус „ковид-19”, Настић не жели уопште много да полемише о томе да ли је тамошњи савез поступио правилно у времену кад се у другим земљама људи суздржавају да уопште









