Белорусија - БАТЕ граби ка врху, један Србин укротио Неман, други ређа асистенције!

Спортске.нет 03.05.2020  |  Спортске.нет

У Белорусији и даље као да се ништа страшно не дешава, овог викенда одиграли су седмо коло националног шампионата, а битну улогу одиграо је и један српски фудбалер.

После лошег старта сезоне, БАТЕ Борисов поново игра онако како смо и навикли од ове екипе. Данас је на свом терену савладао екипу Немана резултатом 3:1, што је четврта победа БАТЕ Борисова у првих седам кола. Водећи гол за домаће постигао је 29-годишњи српски нападач Бојан Дубајић, који је у 12. минуту искористио асистенцију Стасевича и са неких шест-седам метара погодио мреж гостију. Пет минута касније, Стасевич је из пенала дуплирао предност, а наду екипи Немана