Rapsodija bajera za kraj povratničkog kola: Havercov rani nokaut od kog se Verder nije oporavio

Sportal blic 18.05.2020  |  P. L.

Verder Bremen je za kraj 26. kola Bundeslige, odnosno prvog nakon prekida prvenstva zbog korona virusa, porazio Bajer sa 4:1.

Posebno se na ovoj utakmici istakao Kaj Haverc i pokazao zbog čega ga ljudi iz Barselone prate. Svega tri minuta bilo je Havercu potrebno tokom prvog poluvremena da postigne dva gola. Najpre u 28. minutu, da bi izjednačio Gebre Selasje dva minuta kasnije, da bi Haverc opet doneo prednost gostujućem timu. Iako je bilo još nekoliko prilika do kraja poluvremena, na semaforu nije bilo promena. Tako je bilo sve do 61. minutu kada je Dijabi uposliio Vejsera, a on matirao