Partizan zaribao pred večiti derbi: Spartak savladao crno-bele, Nikolić bacio u drugi plan Filipa Stevanovića (video)

Kurir 06.06.2020

Fudbakeri Partizana su porazom u Subotici od Spartaka 2:3 (2:1) u 28. kolu Superlige Srbije najavili polufinale Kupa Srbije u kojem ih na njihovom terenu u sredu od 20 časova čeka Crvena zvezda.

Partizanu je sada ugrožena i druga pozicija na tabeli gde dva boda više od Vojvodine koja je ove subote slavila u Ivanjici (3:1), a do kraja šampionata čekaju ih nezgodni dueli upravo protiv ekipe Nenada Lalatovića u Novom Sadu, a pre toga naredne nedelje protiv Čukaričkog koji se bori za Evropu. Partizan je poveo golom Stevanovića iz slobodnog udarca u 12. minutu. Taj pogodak doneo je otvoreniji fudbal iz kog je domaći tim u 29. minutu došao do izjednačenja, kada