Vojvodini uvertira pred kup: Lale savladale Partizan, Čović iz penala presudio crno-belima!

Kurir 19.06.2020

U derbi meču poslednjeg kola Superlige Srbije Vojvodina na " Karađorđu" savladala Partizan sa 1:0

Obe ekipe nastupile su u kombinovanim sastavima, pogotovo Partizan koje maltene izašao sa drugom postavom Ekipa Nenada Lalatovića je uspela da stigne do prednosti već u 13. minutu utakmice nakon što je Lazar Marković startovao na napadača Vojvodine Vukadinovića. Možda je sudija Đorđić i prestrogo dosudio na belu tačku, a siguran izvođač bio je Čović za 1:0. U prvom poluvremenu istakao se i golman Simić koji je ukrotio udarce Markovića i Matića. Još jedna