Breša ispustila pobedu, Kaljari ubedljivo nadigrao Torino

RTS 27.06.2020

Fudbaleri Breše su u duelu sa Đenovom odigrali 2:2 na svom terenu i propustili veliku priliku da pobede direktnog konkurenta za opstanak u Seriji A. U drugoj današnjoj utakmici nastavla 28. kola Serije A Kaljari je ubedljivo nadigrao Torino sa 4:2 na svom terenu.

Poslednjeplasitani tim je odlično počeo utakmicu, pa su poveli golom Donaruma već u 10. minutu da bi tri minuta kasnije golom Semprinija došli do 2:0 i činilo se da idu ka sigurnoj pobedi. Gosti ipak pojačavaju pritisak i uspevaju da iznude dva penala u 38. i 70. minutu koje uspešno pretvaraju u izjednačenje koje im donosi dragoceni bod u borbi za opstanak. U drugoj današnjoj utakmici Kaljari nije dozvolio Torinu da napravi takvo iznenađenje već su iskoristili