Selta i Betis podelili bodove, Valjadolid nadigrao Alaves

RTS 04.07.2020

Fudbaleri Selte i Betisa odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj današnjoj utakmici nastavka 34. kola La Lige. U vrlo ravnopravnom duelu fudbaleri Valjadolida Valjadolida su nadigrali Alaves sa 1:0 u drugom večerašnjem meču. U poslednjem večerašnjem meču La Lige i timovi Granade i Valensije su podelili bodove posle nekoliko dramaričnih obrta u drugom poluvremenu.

Domaći fudbaleri Selte su dobro ušli u meč i posle nekoliko šansi uspeli da dođu do vođstva od 1:0 golom Nolita u 22. minutu igre. Sa tim rezultatom se otišlo i na poluvreme, a i u nastavku su domaćini nastavili sa dobrom igrom. Ali kada se učinilo da će uspeti do osvoje važna tri boda koja bi ih odvojila od poslednje grupe klubova na tabeli, gosti dolaze do izjednačenja u 79. minutu golom Fedala. Posle podele bodova Selta je 16. na tabeli sa 35 bodova, a Betis je