Nesalomivi miha pokorio meacu: Bolonja spektakularnim preokretom savladala favorizovani Inter u Milanu! Video

Kurir 05.07.2020

U okviru 30. kola italijanske Serije A Bolonja koju vodi srpski stručnjak Siniša Mihajlović savladala je Inter u Milanu 1:2 i to nakon preokreta,.

Da podvig bude veći treba reći da su gosti 20 minuta utakmice igrali sa igračem manje. Poveo je Inter i to preko Lukakua koji je dočekao odbitak na par metara od gola i nije imao težak zadatak da pogodi nebranjeni deo mreže. Kada je u 57. minutu Sorijano dobio crveni karton mislilo se daje sve rešeno, ali baš naprotiv. Najpre je Lautaro Martinez promašio penal i od tada kreću kola nizbrdo za Inter. Siniša Mihajlović napravio je trostruku izmenu, ušli su Bani,