Barselona deklasirala Viljareal, Osasuna i Hetafe podelili bodove

RTS 05.07.2020

Sjajna igra uz obilje šansi i seriju golova viđena je u duelu Viljareala i Barselone, poslednem večerašnjem meču 34 kola La Lige. Iako na gostovanju, Barselona je opravdala ulogu favorita u ovom meču i ubedljivo slavila sa 4:1. Fudbaleri Osasune i Hetafea odigrali su nerešeno bez golova u prvoj večerašnjoj utakmici nastavka 34. kola La Lige.

Utakmica na stadionu Viljareala je počela vrlo neobično, jer su gosti iz Barselone već u trećem minutu došli do gola prednosi i to autogolom Franciska Toresa koji je jednu ubačenu loptu u šesnaesterac prosledio u sopstvenu mrežu. Domaćini se ipak nisu obeshrablili i dobro su nastavili meč sa drugoplasiranom ekipom na tabeli i to je dalo dobar rezultat već posle desetak minuta igre, jer posle nekoliko šansi Gerar Moreno uspeva da jednu odbijenu loptu dobrim šutom