Sautempton nadigrao Mančester siti

RTS 05.07.2020

Fudbaleri Sautemptona savladali su Mančester siti na svom terenu i sa minimalnim rezultatom od 1:0 došli do dragocena tri boda u poslednjem večerašnjem meču 33. kola Premijer lige. U poslednjem meču koji se igra sutra od 21 čas snage će odmeriti Totenhem i Everton.

Domaći Sautempton je dobro ušao u meč sa drugoplasiranom ekipom na tabeli što je dalo odličan rezultat. Posle nekoliko prilika pred golom gostiju i par izvedenih kornera, već u 16. minutu domaćini su došli u vođstvo pogotkom Adamsa koji je jednu odbijenu loptu preciznim udarcem poslao u mrežu Mančestera. U nastavku Mančester siti pojačava pritisak, a domaćini pokušavaju da uzvrate iz kontranapada, ali se na pauzu otišlo bez promene rezultata. I u drugom poluvremenu