Mašinerija iz bergama melje sve pred sobom: Pobede Atalante, Sampdorije i Breše! Video

Kurir 05.07.2020

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras na gostujućem terenu Kaljari sa 1:0, u utakmici 30. kola Serije A.

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras na gostujućem terenu Kaljari sa 1:0, u utakmici 30. kola Serije A. Kaljari je postigao gol u 12. minutu, ali je pogodak Đovanija Simeonea poništen zbog ofsajda. U 26. minutu Kaljari je ostao sa desetoricom pošto je isključen Andrea Karboni kada je napravio penal. Minut kasnije jedini gol na utakmici postigao je Luis Muriel. Atalanta ima 63 boda, bod manje od trećeplasiranog Intera. Kaljari zauzima 11. mesto sa 39 bodova.