Inter će da poludi zbog Srba! Miha ga nokautirao, Lazović mu dao sjajan gol, a onda - drama u finišu! /video/

Sportal blic 09.07.2020  |  D. N.

Nakon poraza od Bolonje Siniše Mihajlovića (1:2), Inter je opet bio na rubu nesupeha, ali ga pogodak Darka Lazovića nije sprečio da se vrati u život, povede, ali na kraju osvoji samo bod - 2:2.

Verona je imala prednost protiv "nerazura" zahvaljujući srpskom internacionalcu. je već u drugom minutu uspeo da se probije po levoj strani, potpuno nadmudri defanzivce slavnog rivala i matira Handanovića. Ipak, "odbitak" na koji je u 49. minutu natrčao Kandreva doneo je poravnanje rezultata nedugo nakon što su se igrači vratili iz svlačionica. To je bio tek početak drame. Samo šest minuta kasnije, Kandrevin šut koji je šest minuta kasnije Dimarko slučajno skrenuo