Najluđi hrvatski derbi! Ovo se ne pamti, 5 golova, crveni karton, prekid i preokret! Hajduk šokirao Dinamo usred Zagreba

Kurir 12.07.2020

Fudbaleri Hajduka pobedili su Dinamo usred Zagreba 3:2 u jednom od najluđih hrvatskih derbija ikada.

Svega je bilo večeras na "Maksimiru", gde su bili prisutni i navijači oba kluba - pet golova, promašeni penal, crveni karton, prekid i preokreti. Domaćin je poveo u 13. minutu golom Ivanušeca, devet minuta kasnije Caktaš je propustio priliku da izjednači sa bele tačke, ali je to uspeo Čuić u 31. U poslednjim trenucima prvog poluvremena Dinamo je ostao bez isključenog Gojaka, ali je u 61. minutu preko Orsića ipak stigao do novog vođstva. Međutim, Hajduk je u finišu