Trešnjice sve bliže čempionšipu: Siti lako sa Bormutom, Totenhem rutinski savladao Njukasl! Video

Kurir 15.07.2020

Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras na gostujućem terenu Njukasl sa 3:1 i popeli se na sedmo mesto na tabeli.

Totenhem je poveo u 27. minutu golom Son Hjung Mina, a izjednačio je Met Riči u 56. minutu. Četiri minuta kasnije novu prednost gostima doneo je Hari Kejn, koji je u 90. minutu svojim drugim pogotkom na meču postavio konačan rezultat. Kejn je postigao 201. gol u klupskoj karijeri, od kojih 185. za Totenhem. Za Milvol je postigao devet, za Lejton Orijent pet, dok je dva gola postigao za Lester. Totenhem je sada sa 55 bodova na sedmom mestu na tabeli. Njukasl je