Juventus ispustio pobedu, Fjorentina i Roma ubedljivi

RTS 15.07.2020

U večerašnjim duelima 33 kola Serije A Sasuplo je na svom terenu posle preokreta uspeo da odigra nerešeno sa prvoplasiranim Juventusom 3:3, Fijorentina je na gostovanju ubedljivo savladala Leće sa 3:1, Roma je bila bolja od Verone sa 2:1, a Udineze je uspeo da igra bez golova sa Laciom 0:0 i zakomplikovao im borbu za drugo mesto na tabeli.

U vrlo dramatičnom meču Sasuola i Juventusa punom odličnih šansi, golova i obrta vodeći tim na tabeli je propustio veliku šansu za pobedu koja i se ukazala zahvaljujući dobrom početku meča. Već na startu, u 5 i 14 minutu su poveli sa ubedljivih 2:0 golovima Danila i Gonzala Igvaina, pa se učinilo da neće biti dileme o pobedniku i krajnjem ishodu meča. Domaćini ipak nisu posustajali i uspevaju u 29. minutu da smanje razliku na 2:1 golom Filipa Đurića i sa tim