Srbin rastužio ronalda: Sasuolo uzeo bod protiv Juventusa, novi kiks Lacija (video)

Kurir 16.07.2020

srFudbaleri Juventusa odigrali su na gostujućem terenu protiv Sasuola nerešeno 3:3, u utakmici 33. kola Serije A.

Juventus je poveo golovima Danila u petom i Gonzala Iguaina u 12. minutu, a zatim je Sasuolo uspeo da preokrene rezultat i povede. Prvo je strelac bio srpski fudbaler Filip Đuričić u 27. minutu, a izjednačio je Domeniko Berardi u 51. minutu. Tri minuta kasnije domaći su poveli preko Frančeska Kaputa, a Juventus je izjednačio golom Aleksa Sandra. Crno-beli su u poslednje tri utakmice osvojili samo dva boda, prvi su na tabeli sa 77 bodova, sedam više od