Rivali još imaju čemu da se nadaju! Juventus propustio prvu "šampionsku loptu", Udineze ih šokirao - vratili "dvojku u keca"

Sportal blic 23.07.2020  |  Dr. P.
Rivali još imaju čemu da se nadaju! Juventus propustio prvu "šampionsku loptu", Udineze ih šokirao - vratili "dvojku u…

Fudbaleri Udinezea savladali su ekipu Juventusa posle preokreta sa 2:1, u 35. kolu italijanske Serije A.

Poraz “Stare dame” u Udinama znači i da će izabranici Mauricija Sarija morati da sačekaju na novi, deveti uzastopni Skudeto. Gosti su bili bolji rival, imali više pokušaja ka golu rivala, ali uzalud, domaći su odoleli, preokrenuli i napravili dodatni korak ka opstanku u eliti. Gosti su do vođstva stigli pred pauzu, pošto je lep pogodak iz daljine postigao mladi Matijs de Liht. Posle samo sedam minuta igre u drugom poluvremenu na semaforu je stajalo 1:1. Ken Sema je