Partizan ubedljiv protiv Proletera: Crno-beli demonstrirali silu u generalnoj probi pred start prvenstva!

Kurir 26.07.2020

Fudbaleri Partizana savladali su na svom stadionu sa Proleter iz Novog Sada rezultatom 4:0 u generalnoj probi pred start prvenstva sledećeg vikenda.

Crno-beli su bili bolji rival tokom celog toka meča, ali su gosti u prvom poluvremenu pružili mnogo jači otpor. I taman kad se mislilo da ćese na odmor otići sa najnepopularnijim rezultatom , Sadik je iznudio slobodan udarac na oko 17 metara od gola Proletera, a Natho ga je majstorski izveo i pogodio za 1:0. Samo pet minuta kasnije, Marković se upisao u strelce, kada je Urošević probio po levoj strani, vratio loptu za Markovića, koji preciznim udarcem pogađa mrežu