Juventus je šampion italije: Stara dama osvojila devetu uzastopnu titulu! Ronaldo dao gol i promašio penal! Video

Kurir 26.07.2020

Fudbaleri Juventusa i matematički su osvojili novu titulu pošto su na svom stadionu pobedili Sampdoriju rezultatom 2:0, u 36. kolu Serije A.

Strelci za Juventus bili su Kristijano Ronaldo i Federiko Bernardeski, a ovaj me Juventus je poveo u nadoknadi prvog poluvremena Miralem Pjanić maestralno je proigrao Ronalda iz slobodnjaka, a Portugalac sjajno pogodio dalji ugao za 1:0. Konačan rezultat postavljen je u 67. minutu. Ronaldo je snažno šutirao, golman odbio loptu pravo na nogu Bernardeskija koji postiže svoj prvenac ove sezone, 2:0. Ronaldo je mogao da postigne još jedan gol, ali je u 89, minutu