Zvezdinih tri puta tri: Crveno-beli ruše redom! Šampion protutnjao kroz Šabac (video)

Kurir 09.08.2020

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su pobednički niz bez primljenog gola i na prvom gostovanju u Superligi Srbije, pošto su u trećem kolu u Šapcu savladali Mačvu sa 3:0 (1:0).

Izabranici trenera Dejana Stankovića kontrolisali su čitav tok meča. Prvi gol postigao je mladi Nikola Krstović u 254. minutu. Mladi napadač, koji je možda bio i u ofsajdu se dobro snašao i posle pada uspeo da savlada golmana Perića. Sve dileme oko pobednika otklonio je Veljko Nikolić u 65. minutu. Mladi fudbaler je šutirao kao golu, lopta je zakačila jednog igrača Mačve i prevarila Perića. Treći gol je delo Miloša Vulića. Sjajno je šutirao Crvena zvezda posle tri