Savina šok terapija uspela: Rapsodija Partizana u Humskoj protiv Javora! Sadik kao Ronaldo, debitovao Banjak video

Kurir 09.08.2020

Fudbaleri Partizana savladali su Javor 4:0 (3:0) u trećem kolu Superlige Srbije, i tako donekle zalečili rane posle poraza u Novom Pazaru.

Izabranici trenera Sava Miloševića su sav posao završili u prvih 26. minuta kada su postigli tri od četiri gola. Interesantno je da su sve pogotke na meču u Humskoj postigli fudbaleri koji nemaju srpski pasoš. Prva dva gola delo su Umara Sadika. On se prvo dobro snašao u kaznenom prostoru rivala u 13. minutu da bi pet minuta kasnije, kada je iskoristio grešku odbrane Javora reagovao fantastično i petom u stilu Ronalda povisio rezultat. Odličan je u tom periodu bio