Inter poveo 2:0, pa se odbranio za polufinale Lige Evrope, Junajted posle produžetka

Sportski žurnal 10.08.2020

Fudbaleri Intera i Mančester junajteda plasirali su se u polufinale Lige Evrope, pošto su u četvrtfinalnim utakmicama savladali Bajer iz Leverkuzena 2:1 (2:1), odnosno Kopenhagen sa 1:0

Golove za milanski tim na "neutralnom" terenu u Diseldorfu, postigli su Nikolo Barela u 15. i Romelu Lukaku u 21. minutu, dok je strelac za Leverkuzen bio Kaj Haverc u 25. minutu. I Mančester junajted plasirao se u polufinale Lige Evrope, pošto je u Kelnu u četvrtfinalu posle produžetaka savladao Kopenhagen sa 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Bruno Fernandeš u 95. minutu iz jedanaesterca. Mančester junajted će u polufinalu 27. avgusta igrati protiv