Radio domaći i večerao u autu, a danas je heroj lajpciga: Holivudska priča igrača koji je ispisao istoriju Lige šamiona

Kurir 14.08.2020

Lajpcig je u četvrtak uveče u Lisabonu pobedio Atletiko Madrid 2:1 i ušao u polufinale Lige šampiona

Nemačka ekipa povela je u 51. minuti golom Danija Olma, ali je Žoao Feliks u 70. iz penala izjednačio na 1:1. Svi su očekivali produžetke, a onda je u 88. minutu Lajpcigov veznjak opalio sa ivice kaznenog prostora, a lopta se na putu prema golu odbila od Savića, prevarila Oblaka i završila u mreži. Od svih ljudi na terenu za koje bi bilo normalno da reše četvrtfinale Lige šampiona strelac je bio onaj od koga se to najmanje očekivalo. Ni najskuplje pojačanje u