Radoslav Batak posle pobede nad mačvom: Na pravom smo putu, ne smemo da ispustimo ovaj ritam!

Kurir 15.08.2020

Trener fudbalera Radničkog iz Niša Radoslav Batak rekao je, posle današnje pobede protiv Mačve, da je njegova ekipa na pravom putu i da veruje da će nastaviti seriju dobrih rezultata.

"Bili smo dominantni u prvom poluvremenu, nisu nam nijednom šutnuli na gol. Oni su u drugom poluvremenu imali posed, ali smo im nekoliko puta uzimali loptu na njihovoj polovini i propustili dobre šanse da zabeležimo dosta ubedljiviji trijumf", rekao je Batak posle utakmice. Fudbaleri Radničkog pobedili su Mačvu sa 1:0, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije. Gol za tri poda postigao je Nemanja Kojić u 27. minutu, kada je sjajno reagovao na centaršut