TSC za istoriju ! Srpski klub slavio u Moldaviji u svom debiju na evropskoj sceni: Pobeda za sva vremena!

Kurir 27.08.2020

Fudbaleri TSC -a savladali su večeras Petrokub u Moldaviji rezultatom 2:0 i plasirali se u 2.kolo kvalifikacija za Ligu Evrope

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole ostvarili su večeras novi istorijski uspeh za klub, plasmanom u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evropa. TSC je u prvom kolu pobedio Petroklub na gostovanju u Moldaviji rezultatom 2:0. Strelci u Kišinjevu bili su Saša Tomanović u 17. i Nenad Lukić iz penala u 55. minutu. TSC je poveo, a potom je u 31. minutu ostao sa igračem manje, zbog crvenog kartona Borisa Varge. Ipak, ekipe su bile izjednačene po bruju igrača od 54. minuta, kada