Kecmanović izgubio od Bautiste Aguta

RTS 03.09.2020

Srpski teniser Miomir Kecmanović završio je takmičenje na Ju-Es openu porazom u drugom kolu od Roberta Bautiste Aguta. Kecmanović je imao snage za jedan set protiv favorizovanog Španca, koji je trijumfovao rezultatom 6:3, 3:6, 6:3, 6:4.

3:6, 6:3, 3:6, 4:6 – Kraj! Poraz Kecmanovića od Bautiste Aguta Kraj meča, srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je posle četiri seta od Roberta Bautiste Aguta. Kecmanović je pružio dobar otpor favorizovanom rivalu, ali to nije bilo dovoljno za više od jednog seta. Na kraju, rezultat glasi 3:6, 6:3, 3:6, 4:6 za Španca. 3:6, 6:3, 3:6, 2:4 – Kecmanović ne uspeva da ugrozi rivala U gotovo svakom gemu Srbin je blizu da dođe do brejk šansi, ali ne uspeva. Bautista