Liga nacija: Portugal bez Ronalda ‘razbio’ Hrvatsku, Mbape doneo pobedu ‘trikolorima’ u Švedskoj (video)

Hot sport 05.09.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Portugala pobedili su reprezentaciju Hrvatske rezultatom 4:1 u prvom kolu grupe 3 divizije A Lige nacija.

Za Portugal nije nastupao prva zvezda tima Kristijano Ronaldo zbog infekcije na nožnom prstu, ali to nije smetalo njegovim saigračima da slave ubedljiv trijumf. Hrvatska je u prvom poluvremenu imala sreće što na golu ima sjajnog čuvara mreže Livakovića, te je prvih 45 minuta viđen samo jedan gol. U 41. minutu bek Mančester sitija Žoao Kanselo je plasiranim udarcem sa 20-ak metara savladao Livakovića, koji je dirao loptu, ali nije uspeo da spreči pogodak. Prednost