Posle ivića i paunović startovao pobedom: Veljkov Reding savladao Derbi na otvaranju Čempionšipa!

Sportal blic 12.09.2020  |  N. Z. L.

Nakon što je juče Vladimir Ivić pobedom protiv Midlzbroa (1:0) debitovao na klupi Votforda, isto je učinio i drugi srpski trener koji je ovog leta stigao u Čempionšip.

Reding Veljka Paunovića je kao gost uspeo da priredi iznenađenje i savlada favorizovani Derbi Kaunti rezultatom 2:0. "Rojalsi" su pitanje pobednika na ovom meču rešili krajem prvog poluvremena. Prvo je u 40. minutu Žoao Lukas pogodio nakon kornera. Pad koncentracije domaćih, Reding je uspeo ponovo da kazni u nadoknadi. Žoao je majstorski petom proigrao Ežariju koji se ubacio u pravom momentu i rutinski pogodio za od 2:0 i veliku radost. Bivši tener Čikago Fajra i