Meraklije bolje od evropskog TSC Batak zadovoljan: Bili smo odlični na svim delovima terena!

Kurir 12.09.2020

Radnički je pobedio TSC u gostima sa 3:1, u utakmici sedmog kola Superlige Srbije.

Niški tim je pružio sjajnu partiju u Senti, najbolju od početka sezone. Nadigrao je predstavnika Srbije u kvalifikacijama za Ligu Evrope u svim elementima fudbala, a imao je još nekoliko stopostotnih šansi da zabeleži ubedljiviji trijumf. Ekipa Radoslava Bataka povela je u 45 minutu golom Stoiljkovića. Na 2:0 je povisio Kojić efektnim pogotkom u 72. minutu, a na 3:0 debitant Đuranović u 81. minutu. Jedini gol za TSC dao je Lukić iz penala u 94. minutu. Kod prvog