Lisice ubedljive protiv bilića: Lester pobedio Vest Bromvič na gostovanju! Video

Kurir 13.09.2020

Fudbaleri Lestera pobedili su na gostujućem terenu Vest Bromvič Albion sa 3:0, u utakmici prvog kola Premijer lige.

Fudbaleri Lestera pobedili su danas na gostujućem terenu Vest Bromvič Albion sa 3:0, u utakmici prvog kola Premijer lige. Lester je poveo u 57. minutu golom Timotija Kastanja, na debiju za klub. Posle toga dvostruki strelac bio je Džejmi Vardi, a oba gola postigao je iz penala, u 73. i 83. minutu. Vardi se popeo na treće mesto klupske liste najboljih strelaca sa 105 golova, a tu poziciju deli sa Arturom Lokhedom. Beta Pratite Kurir sport na Viberu Kurir Autor: Kurir